خرید مخزن گالوانیزه

خرید مخزن گالوانیزه

خرید مخزن گالوانیزه

Blog Article

ذخیره و انتقال سیالات فسیلی و مواد غیرخورنده‌ی نفتی؛ از طریق مخزن فلزی ورق سفید

با توجه به اقلیم محل نصب، نوع فرم منبع را انتخاب کنید. این می‌تواند شامل استوانه‌ای، مکعبی، پنلی، افقی، عمودی و … باشد.

ذخیره سازی و حمل مواد قلیایی، شیمیایی و سیالات بازی و اسیدی

همچنین به عنوان یک سد محکم در برابر ورود ذرات جوی و آلودگی به داخل مخزن عمل می‌کنند. این نوع سقف‌ها مقاوم در برابر عوامل جوی نظیر تگرگ، طوفان و باد شدید هستند.

سپس می‌توان مخزن فلزی یا پلیمری مناسب با طراحی مورد نظر را انتخاب کرد. برای دریافت مشاوره‌های فنی و رایگان می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و از نظرات کارشناسان حرفه‌ای شرکت معتبر ناب ملل بهره‌مند شوید.

> سطل زباله گالوانیزه با قابلیت تخلیه زباله به صورت مکانیزه

آیا مخازن گالوانیزه مناسب برای ذخیره‌سازی مواد شیمیایی هستند؟

جست و جو ورود / فرم ثبت نام ورودایجاد یک حساب کاربری؟ نام کاربری یا آدرس ایمیل *

قبل از هرچیز نوع و حجم مخزن گالوانیزه توسط  مشتری باید مشخص شود. ساخت مخزن مطالب بیشتر گالوانیزه در محل نصب یا کارگاه صنعتی به درخواست مشتری می باشد. محل نصب مخزن گالوانیزه نسبت به ابعاد آن باید بررسی شود. قدرت و حجم مخزن نسبت به مواد داخل آن باید مورد ارزیابی قرارگیرد. عمودی یا افقی بودن مخزن گالوانیزه نسبت به حجم مواد و کاربرد آن بستگی دارد.

– مقاومت در برابر رسوب و خزه، و مقاومت در برابر نور خورشید.

جست و جو ورود / فرم ثبت نام ورودایجاد یک حساب کاربری؟ نام کاربری یا آدرس ایمیل *

> سطل زباله گالوانیزه با قابلیت حمل آسان و جا به جای راحت

اگر به دنبال مخازنی هستید که علاوه بر ذخیره آب برای شما فضای کم را هم برای قرار گیری اشغال کند بدون شک باید مخازن گالوانیزه ایستاده را انتخاب کنید زیرا علاوه بر این که قابلیت ساخت در هرابعاد و اندازه ای وجود دارد   هزینه ی اجرت ساخت نیز کمتر است زیرا زمان چندانی  برای ساخت ان صرف نمی شود . قیمت مخزن گالوانیزه

استفاده از گالوانیزه گرم در سطح بدنه این تانکر ها، سبب افزایش مقاومت این تانکرها می شود و این تانکر ها می توانند به عنوان منابع خوبی برای ذخیره و نگهداری آب سالم آشامیدنی، برای مدت طولانی و بدون تغییر مورد استفاده قرار بگیرند.

Report this page